Зауваження, побажання, ідеї МИР ВАШОМУ ДОМУ! від групи компаній "ГЛОБИНО": ГЛОБИНО до Вашого столуМИР ВАШОМ ДОМУ. від ГЛОБИНО та СЕРЦЕ ПАТРІОТА

ГЛОБИНО до Вашого столу Довідка групи компаній «Глобино»

До складу групи компаній «Глобино» входять ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат», ВАТ «Глобинський маслозавод», ТОВ «Глобинський м’ясомолочний комплекс», ТОВ «Глобинський свинокомплекс», ТОВ «ПСО «Дніпро» і Торговий дім «Глобино». Засновником і власником групи компаній є Олександр Кузьмінський.
Підприємства групи забезпечують замкнутий цикл виробництва: від будівництва об’єктів і підготовки сировинної бази до власної логістики. М’ясомолочний комплекс і свинокомплекс є основною сировинною базою для виробництва продукції м’ясокомбінату і маслозаводу.
Продукція групи компаній випускається під торговою маркою «Глобино», яка за час присутності на українському ринку завоювала більше 30 різних нагород в області якості.

Довідка ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат»
ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» – провідне підприємство групи компаній «Глобино», входить у трійку лідерів українського ринку м’ясних та ковбасних виробів.
На сьогоднішній день асортимент підприємства становить більше 400 найменувань готової продукції, включаючи унікальну для українського ринку серію сиров’ялених ковбас у благородній цвілі, які виробляються за італійською технологією без копчення.

Цифри і факти
•    ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» випускає більше 400 найменувань ковбасних і м’ясних виробів.
•    Продуктивність Глобинського м’ясокомбінату – 75 тонн готової продукції на добу.
•    Виробничі потужності нового забійного цеху Глобинського м’ясокомбінату дозволяють переробляти до 150 голів свиней і 25 голів ВРХ на годину.
•    Виробничі потужності ВАТ «Глобинський маслозавод» дозволяють переробляти до 150 тонн молока на добу.
•    Товарний комплекс Глобинського свинокомплексу на 4450 свиноматок виробляє в місяць до 850 тонн свинини в живій вазі. У вересні 2012 року запушений новий товарний комплекс на 5000 свиноматок.
•    У 2012 році Глобинському свинокомплексу присвоєно статус «Племпідприємства» по породам ландрас і великої білої свині.

Новини

Краще підприємство країни 2015

02 лютого 2016
ТОВ «Глобинський м'ясокомбінат» отримав статус « КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ 2015» за результатами Національного Рейтингу якості товарів і послуг «Зірка Якості».
Компетентний рейтинг складається на базі офіційних даних Державних статистичних органів України, мета якого: визначити і показати суспільству справжніх лідерів у сфері виробництва високоякісних вітчизняних товарів і послуг на території України.
Чільне місце в Рейтингу додатково підкреслює сильні сторони  «Глобино» – якість та стабільність.
Кожного дня ми підтверджуємо горде звання – «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ 2015», адже «Глобино» - це потужна компанія з висококваліфікованим колективом, де кожен є фахівцем своєї справи.
 
Більш детально про групу компаній  ГЛОБИНО на корпоративному сайті  ►►►
Дегустаційний зал австрійських вин (збільшити:  Збільшити в окремому вікні

Комментариев нет:

Отправка комментария