Зауваження, побажання, ідеї МИР ВАШОМУ ДОМУ! від групи компаній "ГЛОБИНО": Презентація продукції компанії "ГЛОБИНО" у КиєвіМИР ВАШОМ ДОМУ. від ГЛОБИНО та СЕРЦЕ ПАТРІОТА

четверг, 4 февраля 2016 г.

Презентація продукції компанії "ГЛОБИНО" у Києві
ТОВАРИСТВО "МУДРИХ ПОКУПЦІВ" 
презентує Вам експериментальний магазин
"ЛАВКА пана СТЕПАНА"
у м.  КИЇВ,  вул.  Срібнокільська, 22 (мето Осокорки)
6-7 лютого 2016 р.


Широкий асортимент  м'ясних та молочних продуктів, в тому числі  групи компаній "ГЛОБИНО" із Полтавщини,  "Світ м'яса" із Закарпаття та інших.
Лавка пана Степана  пропонує свіжі продукти за цінами близькими до цін виробника,  або ж у разі замовлення на перед - за їх гуртовими цінами.
Запрошуємо до співпраці людей, готових здійснювати доставку "по дорозі до дому"

 Довідка групи компаній «Глобино»

До складу групи компаній «Глобино» входять ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат», ВАТ «Глобинський маслозавод», ТОВ «Глобинський м’ясомолочний комплекс», ТОВ «Глобинський свинокомплекс», ТОВ «ПСО «Дніпро» і Торговий дім «Глобино». Засновником і власником групи компаній є Олександр Кузьмінський.
Підприємства групи забезпечують замкнутий цикл виробництва: від будівництва об’єктів і підготовки сировинної бази до власної логістики. М’ясомолочний комплекс і свинокомплекс є основною сировинною базою для виробництва продукції м’ясокомбінату і маслозаводу.
Продукція групи компаній випускається під торговою маркою «Глобино», яка за час присутності на українському ринку завоювала більше 30 різних нагород в області якості.

Довідка ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат»
ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» – провідне підприємство групи компаній «Глобино», входить у трійку лідерів українського ринку м’ясних та ковбасних виробів.
На сьогоднішній день асортимент підприємства становить більше 400 найменувань готової продукції, включаючи унікальну для українського ринку серію сиров’ялених ковбас у благородній цвілі, які виробляються за італійською технологією без копчення.

Цифри і факти
•    ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» випускає більше 400 найменувань ковбасних і м’ясних виробів.
•    Продуктивність Глобинського м’ясокомбінату – 75 тонн готової продукції на добу.
•    Виробничі потужності нового забійного цеху Глобинського м’ясокомбінату дозволяють переробляти до 150 голів свиней і 25 голів ВРХ на годину.
•    Виробничі потужності ВАТ «Глобинський маслозавод» дозволяють переробляти до 150 тонн молока на добу.
•    Товарний комплекс Глобинського свинокомплексу на 4450 свиноматок виробляє в місяць до 850 тонн свинини в живій вазі. У вересні 2012 року запушений новий товарний комплекс на 5000 свиноматок.
•    У 2012 році Глобинському свинокомплексу присвоєно статус «Племпідприємства» по породам ландрас і великої білої свині.
Доставка товару клієнтам, здійснюється транспортом зі спеціалізованим холодильним обладнанням, що дає змогу зберегти всі якісні характеристики продукції.
Наша продукція здатна задовольнити найрізноманітніші смаки покупців.
Домашній смак – висока якість!


Більш детально про групу компаній  ГЛОБИНО на корпоративному сайті  ►►►
Запрошуємо також до спільного проекту  із "  Товариством мудрих покупців"
Щоб бути в курсі подій, підпишіться на повідомлення  про нову продукцію та акції від 
"Лавка пана Степана"
=============   ДЛЯ БАГАТИХ ЛЮДЕЙ  =============
У випадку, якщо Ви можете поділитися із ближнім, то зайдіть на  сайт: http://vita.ozdorov.info
Міжнародний Благодійний Фонд  ВІТА ДОЛЬЧЕ,  основним напрямком якого є
оздоровлення та реабілітація учасників АТО після поранень.

============   Мудра людина не грошима багата   ===========
  

Комментариев нет:

Отправить комментарий